PPHU WIT to firma rodzinna która już od ponad 40 lat świadczy usługi w zakresie obróbki metali.

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem na tokarkach sterowanych numerycznie.

Nasze główne cele

wysoka jakość świadczonych usług

terminowość wykonywanych zleceń

zwiększanie własnych kompetencji

Od samego początku istnienia, oferta naszych usług skierowana była do kopalń, zakładów produkcyjnych, dostawców oraz odbiorców indywidualnych, którzy potrzebowali nowych części zamiennych do wszelkiego rodzaju urządzeń mechanicznych, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych. Zakres oferowanych przez naszą firmę usług oraz ich jakość, pozwoliły na poszerzenie działalności również na rynek zachodni.

Dzień dzisiejszy zakładu to produkcja elementów złącznych do systemów hydraulicznych oraz elementów łącznych do konstrukcji aluminiowych. Bogaty i nowoczesny park maszynowy daje nam możliwość wykonywania produktów na specjalne zamówienie.

Firma WIT nieustannie inwestuje w rozwój przedsiębiorstwa. Działania te mają na celu systematyczne unowocześnianie procesów produkcji, utrzymanie wysokiej jakości produktów oraz spełnienie wymagań klientów.

Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.

Zamknij menu