Producent elementów metalowych — 40-letnie doświadczenie

Jako producent elementów metalowych działamy na rynku od ponad 40 lat. W ramach obróbki metali wykonujemy między innymi frezowanie, toczenie i gwintowanie. Produkcja elementów metalowych na zamówienie klientów odbywa się w naszym nowoczesnym parku maszyn. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Nasze główne cele

wysoka jakość świadczonych usług

terminowość wykonywanych zleceń

zwiększanie własnych kompetencji

Oferta

Ofertę firmy kierujemy przede wszystkim do:

  • kopalń,
  • zakładów produkcyjnych,
  • dostawców,
  • odbiorców indywidualnych.

Od początku działalności obsługujemy klientów, którzy potrzebują nowych części zamiennych do wszelkiego rodzaju urządzeń mechanicznych, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych. Dzięki utrzymaniu wysokiej jakości usług i ciągłemu inwestowaniu w rozwój parku maszynowego, rozszerzyliśmy działalność na rynek zachodni.

Obecnie zajmujemy się również produkcją elementów złącznych do systemów hydraulicznych oraz elementów łącznych do konstrukcji aluminiowych. Tokarki i frezarki CNC pozwalają nam realizować zlecenia na specjalne zamówienie.

Oprócz produkcji elementów metalowych specjalizujemy się w obróbce skrawaniem na tokarkach sterowanych numerycznie.

Podczas produkcji elementów metalowych i obróbki aluminium kładziemy nacisk na realizację zlecenia w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie dbamy o precyzyjne wykonanie detali.

Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy!

Zamknij menu