Obróbka skrawaniem koło Wrocławia — usługi na maszynach konwencjonalnych

Obróbka skrawaniem na maszynach konwencjonalnych dotyczy przede wszystkim przedmiotów o kształcie kul, wałków i gwintów. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju wierceniem, przecinaniem i gwintowaniem. Zapraszamy do współpracy!

Jak wygląda proces obróbki stali?

Obróbka stali nierdzewnej na tokarkach konwencjonalnych rozpoczyna się od prawidłowego ustawienia urządzenia. Pracownik na podstawie rysunku ręcznie dopasowuje poszczególne parametry do konkretnego zlecenia.

Następnie szlifowany wałek albo inny obrabiany przedmiotu jest wprawiany w ruch obrotowy. Solidnie mocujemy go do specjalnego uchwytu i skrawamy powierzchnię. Pracownik osobiście steruje maszyną za pomocą dźwigni i pokręteł. Na samym końcu obróbki stali nierdzewnej specjalista dokładnie sprawdza przedmiot pod zgodności kątem wymiarów i kształtu ze specyfikacją.

Dlaczego my?

Nasi pracownicy specjalizują się w analizie rysunku technicznego oraz przygotowaniu planów obróbki stali. Sprawnie i dokładnie dokonają wszelkich niezbędnych pomiarów. Operatorzy maszyn konwencjonalnych poradzą sobie z wszelkiego rodzaju toczeniem, nawiercaniem oraz szlifowaniem wałków.

Korzystamy z wysokiej klasy obrabiarek konwencjonalnych, które umożliwiają wykonanie przedmiotów o niecodziennych kształtach. Wykonujemy zarówno frezowanie pionowe, jak i poziome. Duża płynność pracy gwarantuje krótki czas realizacji zleceń.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i z większymi zakładami.

Zapraszamy do kontaktu!

Worker measuring on industrial turning machine at work. Industry, precision.
Zamknij menu