Obróbka aluminium — frezowanie, przycinanie i gwintowanie

Obróbka aluminium obejmuje między innymi frezowanie, przycinanie oraz gwintowanie. Dzięki nowoczesnym tokarkom i frezarkom CNC gwarantujemy wysoką precyzję wykonania. Zapraszamy!

Oferta

Aluminium ma niezwykłe właściwości, dzięki którym jest chętnie wykorzystywane podczas obróbki. Surowiec jest przede wszystkim lekki i odporny na korozję. Dzięki temu można go użyć w takich branżach jak budownictwo, motoryzacja czy lotnictwo. Natomiast ze względu na wysokie walory estetycznie świetnie się sprawdzi w meblarstwie. Tworzymy między innymi różnego rodzaju koła zębate, szkielety sprzętów AGD oraz śruby specjalne.

Do obróbki aluminium używamy maszyn sterowanych cyfrowo (CNC). Proces rozpoczynamy od wprowadzenia odpowiednich parametrów do urządzenia. Na tym etapie opieramy się na wcześniejszych ustaleniach z klientem, dostarczonych rysunkach technicznych i plikach komputerowych. Następnie uruchamiamy automatyczny proces obróbki.

Nasi pracownicy regularnie sprawdzają pracę urządzenia. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości wprowadzają niezbędną korektę. Dzięki temu gwarantujemy, że produkt będzie miał dokładnie takie parametry, jak ustaliliśmy. Wykorzystanie frezarek i tokarek CNC przyspiesza cały proces, co pozwala nam zapewnić krótsze terminy realizacji zleceń. Zapewniamy też powtarzalną jakość obrabianych materiałów.

Na cenę zamówienia wpływa wiele czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Zamknij menu