Frezowanie i toczenie metali CNC pod Wrocławiem

Toczenie i frezowanie metali CNC (Computerized Numerical Control) wykonujemy w naszych nowoczesnym parku maszynowym w Radwanicach koło Wrocławia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Oferta

Podczas frezowania tworzyw sztucznych korzystamy z nowoczesnych tokarek sterowanych numerycznie takich marek jak DMG/MORI SEIKI, DOOSAN oraz TAKAMAZ. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem CAD/CAM mają nieograniczone możliwości toczenia i frezowania tworzyw sztucznych i metali w czterech osiach. Dzięki 12-pozycyjnej głowicy oraz narzędziom napędzanym uzyskujemy niezwykłą precyzję, oraz minimalizujemy czas potrzebny na wykonanie detalu. Dodatkowo zainstalowany podajnik pręta pozwala na produkcje średnio i wielkoseryjną. Ogranicza to obecność obróbki ręcznej i zapewnia powtarzalność wytwarzanego towaru. Jednocześnie toczenie i frezowanie metali CNC pozwala wytworzyć przedmioty nawet o bardzo skomplikowanej geometrii. Narzędzia zapewniają gładką powierzchnię.

Stale realizujemy zlecenia dla klientów z branży hydrauliki siłowej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz meblarskiej. Specjalizujemy się w toczeniu drobnych elementów zaocznych — to m.in. różnego rodzaju śruby, podkładki oraz wałki. Wszystkie tokarki obsługują doświadczeni specjaliści, który dbają o prawidłowe umieszczenie każdego elementu w maszynie i jej precyzyjne zaprogramowanie.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminową realizację zleceń i merytoryczna pomoc naszych konsultantów.

Milling process of metal on machine tool
Zamknij menu